Kontakt z ogłoszeniodawcą

Kontakt z ogłoszeniodawcą

Tutaj mogą się Państwo skontaktować z Kopeć.
Imię
E-Mail
Wiadomość
Kod weryfikacyjny:
Proszę wpisać kod znajdujący się powyżej: *

Pejzaż jesienny sygn. Alf.Beck,

« Poprzednie

Następne »

Opis:

Pejzaż jesienny" sygn. Alf.Beck, cena: 1200 zł,
technika olejna, płótno, z tyłu na podobraziu informacja dotycząca przebywania obrazu w galerii w Berlinie, obraz przedstawia pejzaż w jesiennym klimacie.

tel. 501 036 706

Podstawowe szczegóły:

ogłoszenie od: Kopeć - statystyki ogłoszeń
E-Mail: [email protected]

Szczegóły ogłoszenia

Identyfikator ogłoszenia: 22
Miejscowość: Polska / łódzkie / Łódź
Oglądalność ogłoszenia:8935
Dodane: 2012.01.31

Nasze Serwisy: sextelevision.info | windykacje.pl | www.maszynyrolnicze.pl | budowa.biz | maszynybudowlane.com | szkola.biz