aukcjeantykow.pl http://aukcjeantykow.pl Opis pol Thu, 28 Mar 2024 19:58:26 EST Sprzedam : Sprzedam -Noc na Mazurach http://aukcjeantykow.pl/sprzedam/182/sprzedam-noc-na-mazurach/ Obraz Mon, 20 Feb 2023 10:40:48 EST http://aukcjeantykow.pl/sprzedam/182/sprzedam-noc-na-mazurach/ Sprzedam : Wiejski wiosenny pejzaż. http://aukcjeantykow.pl/sprzedam/178/wiejski-wiosenny-pejzaz/ Teresa Kopańska - mówi o sobie: Jestem kochanką malarstwa, jestem wielkim sukcesem, zdrowa, szczęśliwa i wolna. Od wielu lat zajmuję się zawodowo malarstwem. Malarstwo moje opiera się na wieloletnim doświadczeniu, cechuje je subtelność barw, gra świateł i cieni, dbałość o detale. W swoim dorobku mam wiele nagród i wyróżnień za osiągnięcia artystyczne.Malarstwo które uprawiam - to głównie malarstwo sztalugowe - olejne. Zajmuję się też malarstwem akwarelowym i również rysunkiem, KARYKATURĄ w kolorze i czarno białej. Temat prac jest różny, portrety, martwa natura, kwiaty, pejzaże, zwierzęta w tym moje ulubione konie, postacie. Oto jeden z obrazów olejnych do sprzedania. Wiejski wiosenny pejzaż. Obraz - olej na płótnie. Wymiary - 50cm x 70cm. Rok powstania 2015.Autor- Teresa Kopańska Obraz pokryty werniksem w celu zabezpieczenia malowidła. Gwarancja obrazu dożywotnia o ile nie zostanie uszkodzony mechanicznie. Obraz ma zamalowane boki w kolorze obrazu, co nie jest konieczne założenie ramy od zaraz. Więcej dowiesz się o twórczości malarki na stronie domowej autorki: www.tessart.pl lub wpisując jej nazwisko w Google (grafika) Fri, 24 May 2019 09:38:31 EST http://aukcjeantykow.pl/sprzedam/178/wiejski-wiosenny-pejzaz/ Sprzedam : Złota maska Tutanchamona http://aukcjeantykow.pl/sprzedam/159/zlota-maska-tutanchamona/ Złota Maska Tutanchamona tempera obraz namalowany na oryginalnym papirusie cena 500 zł. Sat, 16 Dec 2017 18:05:44 EST http://aukcjeantykow.pl/sprzedam/159/zlota-maska-tutanchamona/ Sprzedam : Głowa Madonny http://aukcjeantykow.pl/sprzedam/158/glowa-madonny/ Obraz przedstawia głowę Madonny ,obraz olejny wymiary z ramą 40x44 cena 1500.Obraz pochodzi z prywatnej kolekcji nieżyjącego malarza amatora Józefa Ball Sat, 16 Dec 2017 18:01:08 EST http://aukcjeantykow.pl/sprzedam/158/glowa-madonny/ Sprzedam : Pejzaż zimowy http://aukcjeantykow.pl/sprzedam/157/pejzaz-zimowy/ Pejzaż zimowy: obraz olejny ,nie które elementy obraz u świecą w ciemnościach,rok 1986 wymiary 90x80 cena do negocjacji ,``1800zł,Obraz pochodzi z prywatnej klekcji nie żyjacego malarza amatora Jozefa Ball Sat, 16 Dec 2017 17:55:32 EST http://aukcjeantykow.pl/sprzedam/157/pejzaz-zimowy/ Sprzedam : Modlacy sie Muzułmanie http://aukcjeantykow.pl/sprzedam/156/modlacy-sie-muzulmanie/ Obraz olejny:przedstaiw Modlących sie Muzułmanów wymiary 80x90 cena do negocjacji 2500 rok 1973.obraz pochodzi od nie zyjacego artysty amatora Józefa Ball Sat, 16 Dec 2017 17:43:23 EST http://aukcjeantykow.pl/sprzedam/156/modlacy-sie-muzulmanie/ Sprzedam : obraz "Zachód nad jeziorem" http://aukcjeantykow.pl/sprzedam/129/obraz-zachod-nad-jeziorem/ Obraz formatu A1 malowany na płótnie częściowo temperą a częściowo akrylem Sat, 21 Nov 2015 20:17:44 EST http://aukcjeantykow.pl/sprzedam/129/obraz-zachod-nad-jeziorem/ Sprzedam : Sprzedam Obraz Olejny "Szczodra Dłoń" http://aukcjeantykow.pl/sprzedam/53/sprzedam-obraz-olejny-szczodra-dlon/ Sprzedam obraz olejny, na płótnie, wymiary blejtramu 73 x 92 (cm). Data 2003 rok. Z ramą drewnianą, sosnową, polakierowaną. Tematyka: "Szczodra Dłoń" Zdjęcia załączone robione byle jakim telefonem, stąd nienajlepsza jakość. Biorę pod uwagę rozsądną negocjację ceny :) Odbiór wyłącznie OSOBISTY na Białołęce (03-188 Warszawa) Fri, 25 Oct 2013 18:16:20 EST http://aukcjeantykow.pl/sprzedam/53/sprzedam-obraz-olejny-szczodra-dlon/ Sprzedam : spzredam obraz za 50 zł http://aukcjeantykow.pl/sprzedam/43/spzredam-obraz-za-50-zl/ Sprzedam obraz malowany na desce za 50 zł. Thu, 18 Jul 2013 12:40:31 EST http://aukcjeantykow.pl/sprzedam/43/spzredam-obraz-za-50-zl/ Sprzedam : spzredam obraz http://aukcjeantykow.pl/sprzedam/42/spzredam-obraz/ Sprzedam obraz olejny malowany na płótnie o wymiarach: 50 na 70 cm za 200 zł. Thu, 18 Jul 2013 12:37:53 EST http://aukcjeantykow.pl/sprzedam/42/spzredam-obraz/ Sprzedam : sprzedam obraz http://aukcjeantykow.pl/sprzedam/41/sprzedam-obraz/ Sprzedam obraz olejny malowany na płótnie zawerniksowany o wymiarach: 50 na 70 cm za 250 zł. Thu, 18 Jul 2013 12:36:19 EST http://aukcjeantykow.pl/sprzedam/41/sprzedam-obraz/ Sprzedam : Sprzedam obraz A. Stefanowskiego http://aukcjeantykow.pl/sprzedam/38/sprzedam-obraz-a-stefanowskiego/ Andrzej Stefanowski - obraz malowany na płótnie "kwiaty" 1996 wymiary obrazu: z ramą 79x96cm bez ramy 66x82cm Cena: 6900zł Mon, 13 May 2013 22:19:38 EST http://aukcjeantykow.pl/sprzedam/38/sprzedam-obraz-a-stefanowskiego/ Sprzedam : obraz olejny pejzaż http://aukcjeantykow.pl/sprzedam/35/obraz-olejny-pejzaz/ sprzedam obraz olejny napłótnie pejzaż.Obraz bez ramy ozdobnej rozm.50/70cm cena 350zł. Thu, 4 Apr 2013 20:17:19 EST http://aukcjeantykow.pl/sprzedam/35/obraz-olejny-pejzaz/ Sprzedam : obrazy olejne http://aukcjeantykow.pl/sprzedam/34/obrazy-olejne/ sprzedam obrazy olejne o wym.50/70cm każdy za 350zł.Obrazy bez ramy ozdobnej. Thu, 4 Apr 2013 20:10:41 EST http://aukcjeantykow.pl/sprzedam/34/obrazy-olejne/ Sprzedam : sprzedam obraz http://aukcjeantykow.pl/sprzedam/32/sprzedam-obraz/ sprzedam obraz WYMIARY OBRAZU. PŁÓTNO 88 CM/143 CM. PŁÓTNO Z RAMĄ 120 CM/176 CM. SZEROKOŚĆ RAMY 17 CM. Wed, 6 Mar 2013 15:51:32 EST http://aukcjeantykow.pl/sprzedam/32/sprzedam-obraz/ Sprzedam : Brama Brandenburska http://aukcjeantykow.pl/sprzedam/29/brama-brandenburska/ Mam do sprzedania obraz przywieziony z Niemiec,nie znam jego historii,ani pochodzenia.Na pewno jest stary,ale bardzo piękny.Ma drewnianą ramę,wymiary to ok 1mX1,2. Sat, 8 Dec 2012 20:14:51 EST http://aukcjeantykow.pl/sprzedam/29/brama-brandenburska/ Sprzedam : Martwa natura http://aukcjeantykow.pl/sprzedam/28/martwa-natura/ martwa natura owal 83/63 pozłacana rama.Autor nieznany Sun, 30 Sep 2012 17:23:42 EST http://aukcjeantykow.pl/sprzedam/28/martwa-natura/ Sprzedam : Prezenty i inne http://aukcjeantykow.pl/sprzedam/27/prezenty-i-inne/ Jeśli szukasz pomysłu na prezent, to może warto zastanowić się nad portretem, ilustracja? (technika do wyboru akryl, olej, kredka, pastel czy ołowek) ;). Jeśli chcesz przyozdobić swój dom obrazem, na który masz pomysł lub kogoś uszcześliwić, to pomogę Ci spełnić to co siedzi w Twojej glowie:). Dodatkowo z koleżanka wykonujemy koszulki recznie malowane, naszyjniki i kartki okolicznosciowe (mozesz skorzystać z naszej wyobraźni lub wykonamy pod Twój projekt :)) Nie ma tu amatorki, bo prosto z ASP :) Cena do negocjacji. Sun, 16 Sep 2012 23:53:49 EST http://aukcjeantykow.pl/sprzedam/27/prezenty-i-inne/ Sprzedam : martwa natura http://aukcjeantykow.pl/sprzedam/26/martwa-natura/ mam do sprzedania obraz Martwa Natura , obraz namalowany na płotnie olejną farbą i jest podpisany prze K. Piekarski . Obraz ma wymiary 125 cm na 72 c, i jest w duzej złotej ramie 13 cm Wed, 12 Sep 2012 12:37:28 EST http://aukcjeantykow.pl/sprzedam/26/martwa-natura/ Sprzedam : Kutry http://aukcjeantykow.pl/sprzedam/25/kutry/ "KUTRY"- impresyjny obraz akrylowy o wymiarach 60x80cm obecnie eksponowany w Bibliotece Głównej Uniwersytetu Szczecińskiego Sat, 26 May 2012 12:04:19 EST http://aukcjeantykow.pl/sprzedam/25/kutry/