Pejzaż jesienny sygn. Alf.Beck,

« Poprzednie

Następne »

Opis:

Pejzaż jesienny" sygn. Alf.Beck, cena: 1200 zł,
technika olejna, płótno, z tyłu na podobraziu informacja dotycząca przebywania obrazu w galerii w Berlinie, obraz przedstawia pejzaż w jesiennym klimacie.

tel. 501 036 706

Podstawowe szczegóły:

ogłoszenie od: Kopeć - statystyki ogłoszeń
E-Mail: [email protected]

Szczegóły ogłoszenia

Identyfikator ogłoszenia: 22
Miejscowość: Polska / łódzkie / Łódź
Oglądalność ogłoszenia:13531
Dodane: 2012.01.31

Nasze Serwisy: www.maszynyrolnicze.pl | widlaki.pl | odszkodowania.de | urodaizdrowie.pl | budowa.biz | maszynybudowlane.com