Nad jeziorem - zabytkowy obraz

« Poprzednie

Następne »

Opis:

Nad jeziorem, sygnatura widoczna na zdjęciu, technika olejna, płótno, sygnatura nieczytelna, wymiary: 120x90 cm, oprawiony w dekoracyjna zabytkową ramę drewnianą,

cena: 2200 zł

tel. 501 036 706

Podstawowe szczegóły:

ogłoszenie od: Kopeć - statystyki ogłoszeń
E-Mail: [email protected]

Szczegóły ogłoszenia

Identyfikator ogłoszenia: 20
Miejscowość: Polska / łódzkie / Łódź
Oglądalność ogłoszenia:13259
Dodane: 2012.01.31

Nasze Serwisy: odszkodowania.de | www.maszynyrolnicze.pl | budowa.biz | urodaizdrowie.pl | maszynybudowlane.com | windykacje.pl