Pejzaż wiejski z konmi" Fedkowicz, akwarela,

« Poprzednie

Następne »

Opis:

Pejzaż wiejski z konmi" Fedkowicz, akwarela, cena: 450 zł

akwarela za szkłem, sygnowana Fedkowicz, wymiary: 60x43 cm

tel. 501 036 706

Podstawowe szczegóły:

ogłoszenie od: Kopeć - statystyki ogłoszeń
E-Mail: [email protected]

Szczegóły ogłoszenia

Identyfikator ogłoszenia: 19
Miejscowość: Polska / łódzkie / Łódź
Oglądalność ogłoszenia:13018
Dodane: 2012.01.31

Nasze Serwisy: www.maszynyrolnicze.pl | urodaizdrowie.pl | windykacje.pl | krawiectwo.pl | widlaki.pl | maszynybudowlane.com