Kontakt z ogłoszeniodawcą

Kontakt z ogłoszeniodawcą

Tutaj mogą się Państwo skontaktować z Teresa Kopańska.
Imię
E-Mail
Wiadomość
Kod weryfikacyjny:
Proszę wpisać kod znajdujący się powyżej: *

Wiejski wiosenny pejzaż.

« Poprzednie

Następne »

Wiejski wiosenny pejzaż.

Opis:

Teresa Kopańska - mówi o sobie:
Jestem kochanką malarstwa, jestem wielkim sukcesem, zdrowa, szczęśliwa i wolna.

Od wielu lat zajmuję się zawodowo malarstwem. Malarstwo moje opiera się na wieloletnim doświadczeniu, cechuje je subtelność barw, gra świateł i cieni, dbałość o detale.
W swoim dorobku mam wiele nagród i wyróżnień za osiągnięcia artystyczne.Malarstwo które uprawiam - to głównie malarstwo sztalugowe - olejne. Zajmuję się też malarstwem akwarelowym i również rysunkiem, KARYKATURĄ w kolorze i czarno białej. Temat prac jest różny, portrety, martwa natura, kwiaty, pejzaże, zwierzęta w tym moje ulubione konie, postacie.
Oto jeden z obrazów olejnych do sprzedania.

Wiejski wiosenny pejzaż.
Obraz - olej na płótnie. Wymiary - 50cm x 70cm. Rok powstania 2015.Autor- Teresa Kopańska
Obraz pokryty werniksem w celu zabezpieczenia malowidła.
Gwarancja obrazu dożywotnia o ile nie zostanie uszkodzony mechanicznie.
Obraz ma zamalowane boki w kolorze obrazu, co nie jest konieczne założenie ramy od zaraz.
Więcej dowiesz się o twórczości malarki na stronie domowej autorki: www.tessart.pl lub wpisując jej nazwisko w Google (grafika)

Podstawowe szczegóły:

ogłoszenie od: Teresa Kopańska - statystyki ogłoszeń
E-Mail: Kontakt z ogłoszeniodawcą

Szczegóły ogłoszenia

Identyfikator ogłoszenia: 178
Miejscowość: Polska / podlaskie / Łomża
Oglądalność ogłoszenia:11963
Dodane: 2019.05.24

Nasze Serwisy: maszynybudowlane.com | odszkodowania.de | windykacje.pl | urodaizdrowie.pl | biuramatrymonialne.pl | widlaki.pl