aukcjeantykow.pl
http://aukcjeantykow.pl
OpispolSat, 4 May 2024 06:14:21 ESTSprzedam : Madonna
http://aukcjeantykow.pl/sprzedam/1/madonna/
Płaskorzeżba "Madonna" wykonana z litego drewna okhume w technice głębokiego reliefu. Wymiary: wys.46cm. szer. 30cm, grub. 3 cm. Wykończenie: olejowanie i woskowanie. Wed, 17 Mar 2010 19:09:43 ESThttp://aukcjeantykow.pl/sprzedam/1/madonna/Sprzedam : kolekcja obrazów współczesnych
http://aukcjeantykow.pl/sprzedam/2/kolekcja-obrazow-wspolczesnych/
Sprzedam kolekcję obrazów współczesnych. Można je oglądać na http://www.joko.art.pl/.
E mail [email protected]Mon, 29 Mar 2010 12:50:48 ESThttp://aukcjeantykow.pl/sprzedam/2/kolekcja-obrazow-wspolczesnych/Sprzedam : AEROGRAF- Marilyn Monroe
http://aukcjeantykow.pl/sprzedam/3/aerograf-marilyn-monroe/
Ręcznie malowany obraz na płótnie - o wymiarach 80x100.Idealna ozdoba salonu lub sypialni. Piękny prezent.Sat, 24 Apr 2010 12:53:40 ESThttp://aukcjeantykow.pl/sprzedam/3/aerograf-marilyn-monroe/Sprzedam : Krazobrazy
http://aukcjeantykow.pl/sprzedam/4/krazobrazy/
Sprzedam obraz Zadbany słynnego malarza
Filippo de Pisis !Fri, 30 Apr 2010 14:48:06 ESThttp://aukcjeantykow.pl/sprzedam/4/krazobrazy/Sprzedam : Krazobraz
http://aukcjeantykow.pl/sprzedam/5/krazobraz-/
Sprzedam obraz śródziemnomorski znanego malarza Filippo de Pisis.
Cena do uzgodnienia telefonicznie,
nr. 56 471 35 73 ;) Fri, 30 Apr 2010 14:53:18 ESThttp://aukcjeantykow.pl/sprzedam/5/krazobraz-/Sprzedam : Obraz Edmunda Cieczkiewicza
http://aukcjeantykow.pl/sprzedam/6/obraz-edmunda-cieczkiewicza/
Zapraszam do zakupu obrazu olejnego na tekturze autora Edmunda Cieczkiewicza, który był ostatnim uczniem Jana Matejki.
Obraz jest przedwojenny.
Wymiar obrazu 29 cm * 20 cm
Wymiar obrazu z ramą 37 cm * 27 cm
Jestem w jego posiadaniu od dawna ponieważ, moja babcia była wnuczką Edmunda Cieczkiewicza i tak sobie wiszą jego obrazy u nas odkąd sięgnę pamięcią.
e-mail [email protected]Fri, 18 Jun 2010 20:14:51 ESThttp://aukcjeantykow.pl/sprzedam/6/obraz-edmunda-cieczkiewicza/Sprzedam : pejzaż
http://aukcjeantykow.pl/sprzedam/8/pejzaz/
Obraz olejny, blejtram 50/70Mon, 13 Sep 2010 14:14:00 ESThttp://aukcjeantykow.pl/sprzedam/8/pejzaz/Sprzedam : obraz olejny
http://aukcjeantykow.pl/sprzedam/9/obraz-olejny/
obraz olejny koń rozm.50/70cm.Mon, 13 Dec 2010 19:40:04 ESThttp://aukcjeantykow.pl/sprzedam/9/obraz-olejny/Sprzedam : obraz olejny pejzarz
http://aukcjeantykow.pl/sprzedam/10/obraz-olejny-pejzarz/
obraz olejny na płutnie 50/70Mon, 13 Dec 2010 19:42:52 ESThttp://aukcjeantykow.pl/sprzedam/10/obraz-olejny-pejzarz/Sprzedam : obraz olejny na płutnie
http://aukcjeantykow.pl/sprzedam/11/obraz-olejny-na-plutnie/
obraz olejny na płutnie pejzarz 50/70Mon, 13 Dec 2010 19:44:14 ESThttp://aukcjeantykow.pl/sprzedam/11/obraz-olejny-na-plutnie/Sprzedam : obraz
http://aukcjeantykow.pl/sprzedam/12/obraz/
pejzaż górski 50/70Mon, 13 Dec 2010 19:50:04 ESThttp://aukcjeantykow.pl/sprzedam/12/obraz/Sprzedam : Artystyczne Malowanie
http://aukcjeantykow.pl/sprzedam/13/artystyczne-malowanie-/
Zajmuję się artystycznym malowaniem ścian różnymi technikami oraz malowaniem obrazów olejnych.
Zapraszam na moją stronę
www.pik-pok-art.pl.
Znajdą tutaj Państwo galerie moich prac oraz ofertę moich usług.
Serdecznie Zapraszam PaństwaSat, 21 May 2011 20:48:20 ESThttp://aukcjeantykow.pl/sprzedam/13/artystyczne-malowanie-/Sprzedam : Obraz akrylowy
http://aukcjeantykow.pl/sprzedam/15/obraz-akrylowy/
Witam, mam do sprzedania obraz akrylowy o wymiarach 71 X 50. Całość wykonana jest na płycie pilśniowej, rama umożliwia powieszenie go na ścianie. [email protected] numer tel: 511 345 171Fri, 5 Aug 2011 12:09:47 ESThttp://aukcjeantykow.pl/sprzedam/15/obraz-akrylowy/Sprzedam : martwa natura M.Gamurro
http://aukcjeantykow.pl/sprzedam/16/martwa-natura--mgamurro/
Mam Do zaoferowania obraz M.Gamurro . w razie pytan prosze o teel badz email
00393381594116
Fri, 9 Sep 2011 21:25:09 ESThttp://aukcjeantykow.pl/sprzedam/16/martwa-natura--mgamurro/Sprzedam : Obraz Pejzaż Miasta
http://aukcjeantykow.pl/sprzedam/17/obraz-pejzaz-miasta/
Dekoracyjny pejzaż miasta ze wzgórzami, oprawiony w piękna złotą drewnianą ramę, wymiary: 90x74 cm
cena: 500 zł
tel. 501 036 706Tue, 31 Jan 2012 12:11:33 ESThttp://aukcjeantykow.pl/sprzedam/17/obraz-pejzaz-miasta/Sprzedam : Obraz: Pejzaż z brzozami
http://aukcjeantykow.pl/sprzedam/18/obraz-pejzaz-z-brzozami/
Zabytkowy obraz "Brzozy", technika olejna, autor nierozpoznany, wymiary: 87x70 cm Pejzaż bardzo świetlisty, prześliczne brzozy, polna droga, doskonałe malarstwo dla miłośników starych obrazów
TEL. 501 036 706Tue, 31 Jan 2012 12:15:17 ESThttp://aukcjeantykow.pl/sprzedam/18/obraz-pejzaz-z-brzozami/Sprzedam : Pejzaż wiejski z konmi" Fedkowicz, akwarela,
http://aukcjeantykow.pl/sprzedam/19/pejzaz-wiejski-z-konmi-fedkowicz-akwarela-/
Pejzaż wiejski z konmi" Fedkowicz, akwarela, cena: 450 zł
akwarela za szkłem, sygnowana Fedkowicz, wymiary: 60x43 cm
tel. 501 036 706Tue, 31 Jan 2012 12:16:40 ESThttp://aukcjeantykow.pl/sprzedam/19/pejzaz-wiejski-z-konmi-fedkowicz-akwarela-/Sprzedam : Nad jeziorem - zabytkowy obraz
http://aukcjeantykow.pl/sprzedam/20/nad-jeziorem--zabytkowy-obraz/
Nad jeziorem, sygnatura widoczna na zdjęciu, technika olejna, płótno, sygnatura nieczytelna, wymiary: 120x90 cm, oprawiony w dekoracyjna zabytkową ramę drewnianą,
cena: 2200 zł
tel. 501 036 706Tue, 31 Jan 2012 12:20:41 ESThttp://aukcjeantykow.pl/sprzedam/20/nad-jeziorem--zabytkowy-obraz/Sprzedam : Stara Przystań, antyczny obraz na płótnie
http://aukcjeantykow.pl/sprzedam/21/stara-przystan-antyczny-obraz-na-plotnie/
Stara przystań - antyczny obraz, sygnatura nieczytelna
technika olejna, płótno, obraz oprawiony w dekoracyjna starą ramę, artysta nierozpoznany, wymiary: 117x88 cm,
tel. 501 036 706Tue, 31 Jan 2012 12:23:39 ESThttp://aukcjeantykow.pl/sprzedam/21/stara-przystan-antyczny-obraz-na-plotnie/Sprzedam : Pejzaż jesienny sygn. Alf.Beck,
http://aukcjeantykow.pl/sprzedam/22/pejzaz-jesienny-sygn-alfbeck-/
Pejzaż jesienny" sygn. Alf.Beck, cena: 1200 zł,
technika olejna, płótno, z tyłu na podobraziu informacja dotycząca przebywania obrazu w galerii w Berlinie, obraz przedstawia pejzaż w jesiennym klimacie.
tel. 501 036 706Tue, 31 Jan 2012 12:25:17 ESThttp://aukcjeantykow.pl/sprzedam/22/pejzaz-jesienny-sygn-alfbeck-/