Stara Przystań, antyczny obraz na płótnie

« Poprzednie

Następne »

Opis:

Stara przystań - antyczny obraz, sygnatura nieczytelna

technika olejna, płótno, obraz oprawiony w dekoracyjna starą ramę, artysta nierozpoznany, wymiary: 117x88 cm,

tel. 501 036 706

Podstawowe szczegóły:

ogłoszenie od: Kopeć - statystyki ogłoszeń
E-Mail: [email protected]

Szczegóły ogłoszenia

Identyfikator ogłoszenia: 21
Miejscowość: Polska / łódzkie / Łódź
Oglądalność ogłoszenia:5939
Dodane: 2012.01.31

Nasze Serwisy: www.maszynyrolnicze.pl | widlaki.pl | sextelevision.info | szkola.biz | windykacje.pl | odszkodowania.de