Nad jeziorem - zabytkowy obraz

« Poprzednie

Następne »

Opis:

Nad jeziorem, sygnatura widoczna na zdjęciu, technika olejna, płótno, sygnatura nieczytelna, wymiary: 120x90 cm, oprawiony w dekoracyjna zabytkową ramę drewnianą,

cena: 2200 zł

tel. 501 036 706

Podstawowe szczegóły:

ogłoszenie od: Kopeć - statystyki ogłoszeń
E-Mail: [email protected]

Szczegóły ogłoszenia

Identyfikator ogłoszenia: 20
Miejscowość: Polska / łódzkie / Łódź
Oglądalność ogłoszenia:6187
Dodane: 2012.01.31

Nasze Serwisy: widlaki.pl | szkola.biz | urodaizdrowie.pl | krawiectwo.pl | maszynybudowlane.com | biuramatrymonialne.pl