aukcjeantykow.pl http://aukcjeantykow.pl Opis pol Thu, 20 Jan 2022 09:07:28 EST Sprzedam : Madonna http://aukcjeantykow.pl/sprzedam/1/madonna/ Płaskorzeżba "Madonna" wykonana z litego drewna okhume w technice głębokiego reliefu. Wymiary: wys.46cm. szer. 30cm, grub. 3 cm. Wykończenie: olejowanie i woskowanie. Wed, 17 Mar 2010 19:09:43 EST http://aukcjeantykow.pl/sprzedam/1/madonna/ Sprzedam : kolekcja obrazów współczesnych http://aukcjeantykow.pl/sprzedam/2/kolekcja-obrazow-wspolczesnych/ Sprzedam kolekcję obrazów współczesnych. Można je oglądać na http://www.joko.art.pl/. E mail joko_up@op.pl Mon, 29 Mar 2010 12:50:48 EST http://aukcjeantykow.pl/sprzedam/2/kolekcja-obrazow-wspolczesnych/ Sprzedam : AEROGRAF- Marilyn Monroe http://aukcjeantykow.pl/sprzedam/3/aerograf-marilyn-monroe/ Ręcznie malowany obraz na płótnie - o wymiarach 80x100.Idealna ozdoba salonu lub sypialni. Piękny prezent. Sat, 24 Apr 2010 12:53:40 EST http://aukcjeantykow.pl/sprzedam/3/aerograf-marilyn-monroe/ Sprzedam : Krazobrazy http://aukcjeantykow.pl/sprzedam/4/krazobrazy/ Sprzedam obraz Zadbany słynnego malarza Filippo de Pisis ! Fri, 30 Apr 2010 14:48:06 EST http://aukcjeantykow.pl/sprzedam/4/krazobrazy/ Sprzedam : Krazobraz http://aukcjeantykow.pl/sprzedam/5/krazobraz-/ Sprzedam obraz śródziemnomorski znanego malarza Filippo de Pisis. Cena do uzgodnienia telefonicznie, nr. 56 471 35 73 ;) Fri, 30 Apr 2010 14:53:18 EST http://aukcjeantykow.pl/sprzedam/5/krazobraz-/ Sprzedam : Obraz Edmunda Cieczkiewicza http://aukcjeantykow.pl/sprzedam/6/obraz-edmunda-cieczkiewicza/ Zapraszam do zakupu obrazu olejnego na tekturze autora Edmunda Cieczkiewicza, który był ostatnim uczniem Jana Matejki. Obraz jest przedwojenny. Wymiar obrazu 29 cm * 20 cm Wymiar obrazu z ramą 37 cm * 27 cm Jestem w jego posiadaniu od dawna ponieważ, moja babcia była wnuczką Edmunda Cieczkiewicza i tak sobie wiszą jego obrazy u nas odkąd sięgnę pamięcią. e-mail AleksandraHegenbarth@wp.pl Fri, 18 Jun 2010 20:14:51 EST http://aukcjeantykow.pl/sprzedam/6/obraz-edmunda-cieczkiewicza/ Sprzedam : pejzaż http://aukcjeantykow.pl/sprzedam/8/pejzaz/ Obraz olejny, blejtram 50/70 Mon, 13 Sep 2010 14:14:00 EST http://aukcjeantykow.pl/sprzedam/8/pejzaz/ Sprzedam : obraz olejny http://aukcjeantykow.pl/sprzedam/9/obraz-olejny/ obraz olejny koń rozm.50/70cm. Mon, 13 Dec 2010 19:40:04 EST http://aukcjeantykow.pl/sprzedam/9/obraz-olejny/ Sprzedam : obraz olejny pejzarz http://aukcjeantykow.pl/sprzedam/10/obraz-olejny-pejzarz/ obraz olejny na płutnie 50/70 Mon, 13 Dec 2010 19:42:52 EST http://aukcjeantykow.pl/sprzedam/10/obraz-olejny-pejzarz/ Sprzedam : obraz olejny na płutnie http://aukcjeantykow.pl/sprzedam/11/obraz-olejny-na-plutnie/ obraz olejny na płutnie pejzarz 50/70 Mon, 13 Dec 2010 19:44:14 EST http://aukcjeantykow.pl/sprzedam/11/obraz-olejny-na-plutnie/ Sprzedam : obraz http://aukcjeantykow.pl/sprzedam/12/obraz/ pejzaż górski 50/70 Mon, 13 Dec 2010 19:50:04 EST http://aukcjeantykow.pl/sprzedam/12/obraz/ Sprzedam : Artystyczne Malowanie http://aukcjeantykow.pl/sprzedam/13/artystyczne-malowanie-/ Zajmuję się artystycznym malowaniem ścian różnymi technikami oraz malowaniem obrazów olejnych. Zapraszam na moją stronę www.pik-pok-art.pl. Znajdą tutaj Państwo galerie moich prac oraz ofertę moich usług. Serdecznie Zapraszam Państwa Sat, 21 May 2011 20:48:20 EST http://aukcjeantykow.pl/sprzedam/13/artystyczne-malowanie-/ Sprzedam : Obraz akrylowy http://aukcjeantykow.pl/sprzedam/15/obraz-akrylowy/ Witam, mam do sprzedania obraz akrylowy o wymiarach 71 X 50. Całość wykonana jest na płycie pilśniowej, rama umożliwia powieszenie go na ścianie. sandra_murak@op.pl numer tel: 511 345 171 Fri, 5 Aug 2011 12:09:47 EST http://aukcjeantykow.pl/sprzedam/15/obraz-akrylowy/ Sprzedam : martwa natura M.Gamurro http://aukcjeantykow.pl/sprzedam/16/martwa-natura--mgamurro/ Mam Do zaoferowania obraz M.Gamurro . w razie pytan prosze o teel badz email 00393381594116 Fri, 9 Sep 2011 21:25:09 EST http://aukcjeantykow.pl/sprzedam/16/martwa-natura--mgamurro/ Sprzedam : Obraz Pejzaż Miasta http://aukcjeantykow.pl/sprzedam/17/obraz-pejzaz-miasta/ Dekoracyjny pejzaż miasta ze wzgórzami, oprawiony w piękna złotą drewnianą ramę, wymiary: 90x74 cm cena: 500 zł tel. 501 036 706 Tue, 31 Jan 2012 12:11:33 EST http://aukcjeantykow.pl/sprzedam/17/obraz-pejzaz-miasta/ Sprzedam : Obraz: Pejzaż z brzozami http://aukcjeantykow.pl/sprzedam/18/obraz-pejzaz-z-brzozami/ Zabytkowy obraz "Brzozy", technika olejna, autor nierozpoznany, wymiary: 87x70 cm Pejzaż bardzo świetlisty, prześliczne brzozy, polna droga, doskonałe malarstwo dla miłośników starych obrazów TEL. 501 036 706 Tue, 31 Jan 2012 12:15:17 EST http://aukcjeantykow.pl/sprzedam/18/obraz-pejzaz-z-brzozami/ Sprzedam : Pejzaż wiejski z konmi" Fedkowicz, akwarela, http://aukcjeantykow.pl/sprzedam/19/pejzaz-wiejski-z-konmi-fedkowicz-akwarela-/ Pejzaż wiejski z konmi" Fedkowicz, akwarela, cena: 450 zł akwarela za szkłem, sygnowana Fedkowicz, wymiary: 60x43 cm tel. 501 036 706 Tue, 31 Jan 2012 12:16:40 EST http://aukcjeantykow.pl/sprzedam/19/pejzaz-wiejski-z-konmi-fedkowicz-akwarela-/ Sprzedam : Nad jeziorem - zabytkowy obraz http://aukcjeantykow.pl/sprzedam/20/nad-jeziorem--zabytkowy-obraz/ Nad jeziorem, sygnatura widoczna na zdjęciu, technika olejna, płótno, sygnatura nieczytelna, wymiary: 120x90 cm, oprawiony w dekoracyjna zabytkową ramę drewnianą, cena: 2200 zł tel. 501 036 706 Tue, 31 Jan 2012 12:20:41 EST http://aukcjeantykow.pl/sprzedam/20/nad-jeziorem--zabytkowy-obraz/ Sprzedam : Stara Przystań, antyczny obraz na płótnie http://aukcjeantykow.pl/sprzedam/21/stara-przystan-antyczny-obraz-na-plotnie/ Stara przystań - antyczny obraz, sygnatura nieczytelna technika olejna, płótno, obraz oprawiony w dekoracyjna starą ramę, artysta nierozpoznany, wymiary: 117x88 cm, tel. 501 036 706 Tue, 31 Jan 2012 12:23:39 EST http://aukcjeantykow.pl/sprzedam/21/stara-przystan-antyczny-obraz-na-plotnie/ Sprzedam : Pejzaż jesienny sygn. Alf.Beck, http://aukcjeantykow.pl/sprzedam/22/pejzaz-jesienny-sygn-alfbeck-/ Pejzaż jesienny" sygn. Alf.Beck, cena: 1200 zł, technika olejna, płótno, z tyłu na podobraziu informacja dotycząca przebywania obrazu w galerii w Berlinie, obraz przedstawia pejzaż w jesiennym klimacie. tel. 501 036 706 Tue, 31 Jan 2012 12:25:17 EST http://aukcjeantykow.pl/sprzedam/22/pejzaz-jesienny-sygn-alfbeck-/